Kim jestem?

Z tej strony Gabriela Gryta. Jestem duszą artystyczną z cechami naukowca. Interesuje mnie wszystko, co twórcze i kreatywne. Moją pasją jest rękodzieło oraz od ponad roku zajmuję się social mediami jako sm content creator.

Od początku 2022 roku prowadzę media społecznościowe dla firmy Pavone Poligrafia. Ukończyłam kursy zawodowe Instytutu Marki i Komunikacji Online (IMOK) – Specjalista ds. mediów społecznościowych, Brand manager oraz Wirtualna asysta. Odbyłam również indywidualny kurs WordPressa z RetroMedia.

Prowadzę wszelkiego rodzaju warsztaty plastyczne i arteterapię. Wykonuję przedmioty na zamówienie w technikach decoupage’u i scrapbookingu.

OFERTA

Social Media

Jestem po kilku kursach zawodowych IMOKu. Poprowadzę Twoje Social Media lub przygotuję dla Ciebie grafikę. Dobrze poruszam się w środowisku Canva Pro oraz WordPress. Po więcej kliknij na kafelek z ofertą.

Rękodzieło

Od 2017 roku tworzę pod pseudonimem Gabrietta Handmade. Zajmuję się hobbistycznie rękodziełem. Jeśli szukasz niebanalnego prezentu albo chcesz stworzyć coś samodzielnie, to jest to miejsce dla Ciebie! Kliknij poniżej na kafelek z rękodziełem, by poznać całą ofertę.

Arteterapia

Jestem po kursie arteterapii Cognitus, prowadziłam zajęcia głównie z seniorami, ale mogę przygotować scenariusz dla każdej grupy wiekowej. Arteterapia jest terapią poprzez sztukę. Pochylam się z uczestnikami nad danym problemem poprzez ćwiczenia plastyczne. Możesz zamówić terapię zajęciową dla swojej grupy. Kliknij w odpowiedni kafelek.

Doświadczenie zawodowe

Z wykształcenia jestem magistrem biotechnologii i magistrem inżynierem ochrony środowiska. Podczas studiów prowadziłam Koło Naukowe PLantX, gdzie hodowaliśmy różne rośliny w warunkach laboratoryjnych. Pracowałam również jako laborant w laboratorium chemicznym nad procesami oczyszczania wody.

Obecnie na co dzień pracuję w Pavone Centrum Poligrafii, gdzie uczę się na technika poligrafii i obsługi różnych maszyn oraz prowadzę social media i dbam o ogólny wizerunek firmy.

Prowadzę warsztaty plastyczne dla seniorów w Fundacji Humanum (B)est oraz w Polskim Towarzystwie Walki z Kalectwem w Szczecinie. Włączam się w organizację różnych wydarzeń kulturalnych, współpracując ze Stowarzyszeniami: Szczeciński Klub Azji, Chowaniec i PopArt.

Zainteresowania

Uwielbiam Japonię i wszystko, co z nią związane – mangi, anime, kulturę, sztukę i cosplay. Należę do Szczecińskiego Klubu Azji. Na jego stronie znajdziesz kilka moich artykułów (np. o origami). Na różnych wydarzeniach prowadzę warsztaty origami, sumi-e czy linorytu oraz włączam się w organizację i dbam o wizerunek Klubu.

Cosplay to kolejna rzecz na mojej liście. Co prawda nie jestem mistrzem szycia, ale staram się kompletować stroje z tego, co znajdę w szafie i w sklepach. Wejście na chwilę w jakąś postać sprawia mi wielką radość.

Jestem też wielką kociarą. Nie wyobrażam sobie życia bez mruczka przy boku. Gdzie się nie pojawię – ściągam wszystkie ogoniaste z okolicy 🙂

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Mam orzeczenie o niepełnosprawności. Działam w swoim tempie, zwykle z domu. Deklaruję sumienną pracę wykonaną w powierzonym terminie.